Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Toshkent tibbiyot akademiyasi Urganch filialining iqtidorli talabalari safiga nomzod talaba-yoshlari o'rtasida imtihon

E ‘ L O N !!!

Hurmatli Toshkent tibbiyot akademiyasi Urganch filialining

iqtidorli talabalari safiga nomzod talaba-yoshlari!!!

O‘zbekiston Respublikasi Oliy va o‘rta maxsus ta’lim vazirligining 1998 yil 10 iyul №185-sonli buyrug‘i asosida ishlab chiqilgan Toshkent tibbiyot akademiyasi Urganch filialida iqtidorli talabalarni izlash, aniqlash va ularni maqsadli tayyorlash to‘g‘risidagi Nizomiga binoan 2018 yilning 9 fevral sanasi soat 15.00 da tarix, informatika, chet tili va ma’naviyat asoslari fanlaridan imtihon topshirish uchun filialning Test markaziga kelishingiz so‘raladi. Imtihonga uzrsiz etib kelmagan talabalar 2017-2018 o‘quv yili uchun iqtidorli talabalarni aniqlash maqsadida tuzilgan Komissiyasining xulosasiga ko‘ra filial iqtidorli talabalari safiga nomzodlikdan chiqariladi.

Toshkent tibbiyot akademiyasi Urganch filialining iqtidorli talabalari safiga nomzod talabalari ro‘yxati e’longa ilova qilinadi.

 

     TTA Urganch filialida  2017-2018 o‘quv yili uchun filialning iqtidorli talabalarini izlash, aniqlash maqsadida tarix, informatika, chet tili va ma’naviyat asoslari fanlaridan o‘tkaziladigan test imtihonlariga qatnashuvchi  talabalar

R O‘ Y X A T I 

 

F.I.O

Guruh nomi

I. Ilmiy salohiyati yuqori va a’lo baholarga o‘zlashtiruvchi talabalar 

Davolash ishi fakulteti

1.

Alimova Maxliyo Maxmudovna

404 A

2.

Abidov Farrux Azad o‘g‘li

404 B

3.

Nurullaev Bobur Rustamovich

504 B

4.

Karimov Elnur O‘ktamboy o‘g‘li

404 B

5.

Matmurodov Shaxboz Shuhratovich

601 S

6.

Ro‘zmamatov Bexzod Soloy o‘g‘li

602 A

7.

Yusupov Dostonbek Davronbek o‘g‘li

203 A

8.

Asqarov Adxambek Azamat o‘g‘li

504 A

9.

Ismailov Muzaffar Ulug‘bek o‘g‘li

504 A

10.

Abduraxmanov  Azizbek Batirovich

504 S

Jami 10 nafar

Pediatriya fakulteti

1.

Nurmetov Sarvar Tadjiboevich

541-B

2.

Jumanazarova Guli Ulug‘bek qizi

621-A

3.

Yusufjonova Xurshidaxon Baxtiyorjon qizi

622-B

4.

Sadullaeva Surayyo Rustamovna

642-A

JAMI: 4 nafar

II. CHet tillarini biladigan lug‘atsiz gaplasha oladigan va tarjima qila oladigan talabalar (rus, ingliz va boshqa)

Davolash ishi fakulteti

1

Jumaniyazov Dadaxon Islomboy o‘g‘li

304-A

2

Erkinboeva Dilrabo Erkinbay qizi

304-A

3

Ismoilov Anvarbek Ulug‘bek o‘g‘li

304-A

4

Nematov Nuriddin Ikrom o‘g‘li

202- B

5

Ramadanova Diana Sergeevna

404-A

6

Djumabaev Ruslan Rashidovich

504-A

Jami 6 nafar

Pediatriya fakulteti

1.

Karshiev Umid Nurmuxammedovich

323-A

2.

Ochildiev Islombek Amanbek o‘g‘li

323-A

3.

Masharipova Gavhar Anvarbek qizi

323-A

4.

Axmedov Sardorbek Davlatovich

323-A

5.

Muzaffarov Xurshid Voxid o‘g‘li

323-A

6.

Yusupov Said Shuxratovich

323-A

7.

Xasanov Ishoqjon Ozodovich

323-A

8.

Qodirova Aziza Maxkam qizi

323-A

9.

Oblakulov Firuzbek Odilovich

323-A

10.

Sobirov Xaydar Arturovich

323-A

11.

Sabirova Shoxista Ilxomovna

323-A

12.

Shamuratova Barno  Baxodir qizi

323-A

13.

Yo‘ldosheva Ramajon Qudrat qizi

323-A

14.

Soy Elena Alekseyvna

323 A

15.

Atajanova Dilrabo Abdullaevna

323-A

16.

Davletova Shaxnoza Sardor qizi

323-A

17.

Ollanazarova Shaxnoza San’atbek qizi

323-A

JAMI: 17 nafar

III. Sport turlari bo‘yicha Xalqaro, Respublika va hududiy musobaqalarda

faol qatnashadigan talabalar

Davolash ishi fakulteti

1

Atajonov Murodjon Xamidjonovich

304-A

2

Yuldoshev Xasan Sherali o‘g‘li

402-B

3

Nazarov Shoxjaxon Rustamjonovich

601-B

4

Otajonov Sirojiddin Abdurasul o‘g‘li

304-A

5

Normamatov Firdavs  Abdiraxmon o‘g‘li

504-B

6

Qayumov Jamol Ashuralievich

301-A

7

Sharipova Gulxayo Doniyorovna

304-A

8

Allanazarov Shuxrat Boymurod o‘g‘li

303-A

9

Abduvaxobov Firdavs Otabek o‘g‘li

303-A

10

Matsapaev Sherzod Shuhrat o‘g‘li

403 A

Jami 10 nafar

Pediatriya fakulteti

1.

Rashidov Ozod Kamoliddinovich

323-A

JAMI: 1 nafar

IV.Ma’naviy-ma’rifiy va jamoat tadbirlarida faol talabalar

 

                           Davolash ishi fakulteti

 

1

Rustamov  Jasur Ulug‘bekovich

304-A

2

Yusupov Jurabek Ibroxim o‘g‘li

202-B

3

Tojiboev Xamidjon Maxmud o‘g‘li

202-B

4

Usmonqulova Nafisa Anvar qizi

202-B

5

Rashidov Shaxobiddin Boymurza o‘g‘li

201-A

6

To‘ychiev Shoxrux Mayli o‘g‘li

202-B

7

Otaev Farrux  Yunusjonovich

504-A

8

Tangirov  Tangribergan

403-A

9

Ochilov Ibroxim A’zam o‘g‘li

404-A

10

Sabirova Iroda Samandarovna

303-A

11

Sabirov Davlatmurod Baxodirovich

303-A

12

Bobojonov Toxirjon  Telman o‘g‘li

403-A

13

Ismailov Vaxobjon Maxmudovich

402-S

14

Karimov Nodirbek Baxtiyor o‘g‘li

601 B

Jami 14 nafar

Pediatriya fakulteti

1

Sodiqova Mahliyo Shavkat qizi

222-B

2

Otelbaeva Gulnoza Dauletbay qizi

223-B

3

Ikromov Dilshodjon  Botirovich

321-A

4

Abdunazarova Gulnoza Alisherovna

322-B

5

Allayarova Surayyo Davronbekovna

342-A

6

Fayziev Murodjon  Nasulloevich

422-A

7

Sabirova Shoxista Ilxomovna

423-A

8

Atajanova Dilrabo Abdullaevna

423-A

9

Mamashakirov Anvarjon Abdumuxtor o‘g‘li

441-A

10

Ro‘zimatov Fazliddin Isomiddin o‘g‘li

541-B

11

Karimov Farrux Mansurbek o‘g‘li

441-A

12

Baltaev Davronbek Xikmatovich

521-B

13

Atabaev Atabek Farxodovich

621-A

14

Ataev Bekzod Farxodovich

621-A  

15

Matnazarov Sobirjon Murodovich

621-A

16

Dusalov Jamshid Ishmuxamadovich

641-B

17

Nurmatov Siroj Tojibaevich

641-B

18

Abduxalikov Xasan Abdusamatovich

641-A

Jami 18 nafar

Filial bo‘yicha HAMMASI  79 nafar

 

IMTIHONDA OMAD TILAYMIZ! 

   Ushbu imtihon yuzasidan batafsil ma’lumotlarni filialning 211-xonasida joylashgan “Ma’naviyat-ma’rifat, iqtidorli yoshlar bilan ishlash” bo‘limidan  olish mumkin.

Murojaat uchun telefon: +99862-224-83-64

Download Template Joomla 3.0 free theme.

BIZNING MANZIL

Toshkent tibbiyot akademiyasi Urganch filiali 220100,

O'zbekiston, Urganch Al-Xorazmiy ko'chasi 28-uy

Tel: +99862 224 84 84, Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ishonch telefoni

Тel: +99(862) 224 83 82 

Har kuni soat 9:00 - 13:00 va 14:00 - 17:00

Shanba kuni soat 9:00 - 13:00  gacha murojaat qilish mumkin.

Copyright © 2016 ТMА Urgench Branch. All Rights Reserved.